League of Legends - Koleksiyon Sayisi - Kasım 2015

Sayı 1

25.00 TL

TÜKENDİ
HEDİYE
1800 RP

BU SAYIMIZDA SİZLERİ NELER BEKLİYOR?

BUGÜNE DEK GÖRMEDİĞİNİZ GÜZELLİKTE BİR OYUN DERGİSİ

Türkiye’nin en çok okunan dergisi, 2015 Koleksiyon sayısıyla karşınızda. Özel sert kapak ve özel kağıda büyük ebatta basılan ve tam 204 sayfa dolu dolu içerikli bu özel sayı, en sıkı Legaue of Legends hayranları için sınırlı sayıda üretildi. Oyungezer’den ömür boyu saklayacağınız bir başyapıt!

TÜM ŞAMPİYONLAR BURADA

League of Legends’da yer alan tüm şampiyonlar (Kindred hariç) dev görselleri ve rehberleri ile ilk defa tekmili birden bir arada. Tümü son yamalar ve güncel metaya göre yenilendi. Her şampiyon için özel olarak hazırlanmış rünler ve kabiliyetler ile birlikte seni bekliyor!

İLK GÜNDEN BU YANA LİGİN HİKÂYESİ

League of Legends nasıl başladı? İlk günden bu yana nasıl evrimleşti. Her bir sezonuna damgasını vuran neydi? Oyunun hikâyesini anlatırken sizleri Valoran’ın birbirinden ilginç diyarlarına götürüyoruz. Riot Games kurucularından Brandon Beck’in özel röportajıyla birlikte, Legaue of Legends hakkında bilmek istediğiniz her şey burada.

HERKESE 1800 RP HEDİYE!

Dergiyi alan herkes 25 TL değerindeki 1800RP’lik Riot PIN koduna ücretsiz sahip oluyor!

GERÇEK ŞAMPİYONLAR

İlk dört sezonun şampiyon takımlarını ve eSpor dünyasına damga vuran efsane oyuncuları hatırlıyoruz. Türkiye’nin şampiyon takımlarına yakından bakıyoruz. Ve ünlü sunucu Eefje “Sjokz” Depoortere ile çok özel bir röportaj yaptık.

Yukarı Git