League of Legends Özel - Aralık 2015

Sayı 6

10.00 TL

TÜKENDİ
DOSYA KONULARI
Güncellenmiş, Yenilenmiş Tam 30 Şampiyon Rehberi, 5. Sezon Finali, İsveç’in en gözü kara oyuncusu Rekkles, Bora Koçyiğit ile Röportaj, League of Legends’da kazanmanın yolları
HEDİYE
500 RP ve 2 Poster

BU SAYIMIZDA SİZLERİ NELER BEKLİYOR?

KISA BİR SÜRE İÇİN KARGO ÜCRETİ YOK!

TAM 114 SAYFA DOLUSU SADECE LEAGUE OF LEGENDS

30 yeni şampiyon rehberi, eSpor dünyasındaki flaş gelişmeler, röportajlar, yeni meta hakkında bilmeniz gerekenler ve çok daha fazlası Oyungezer’in League of Legends Özel 6. sayısında sizleri bekliyor.

HERKESE 500RP HEDİYE!

Dergiyi alan herkes 7,5 TL değerindeki 500RP’lik Riot PIN koduna ücretsiz sahip oluyor!

DEVASA POSTERLER!

Bir tarafında yenilenen Poppy’nin ilham veren mesajlarıyla bezenmiş konsept çizimi, diğer tarafındaysa Ejderha Avcısı Tristana bulunan çift taraflı yepyeni 2 poster derginizle hediye!

GÜNCELLENMİŞ, YENİLENMİŞ TAM 30 ŞAMPİYON REHBERİ + 2 YENİ ŞAMPİYON: KINDRED ve ILLAOI

Şampiyon rehberlerini her zamanki gibi baştan aşağı yeniledik. Güncel metaya uygun şekilde düzenlenmiş, rün dizilimi ve kabiliyet sayfalarıyla birlikte tam 30 yeni League of Legends şampiyonu rehberi oyununuzu geliştirmeniz için sizleri bekliyor!

SEZON FİNALİNİ YERİNDE İZLEDİK!

Sezon Dünya Şampiyonası’nda olan biten her şeyi sizler için derledik. Kazananlar, kaybedenler, sürprizler ve Dünya Finali’ne özel analizlerle oluşturulmuş tam 10 sayfalık dosya yeni sayımızda!

YENİ SEZON

Yeni sezonda bizi bekleyen değişiklikleri en ince detaylarıyla inceledik!

EFSANE OYUNCU REKKLES

İsveç’in en gözü kara oyuncusu Rekkles’ı daha yakından tanıyoruz.

BORA KOÇYİĞİT RÖPORTAJI 

eSpor’un iç yüzünü işin uzmanından dinleyin!

İDEAL TAKIM NASIL KURULUR

League of Legends’da kazanmanın yolları: Takım olmak, şampiyonları tanımak ve iyi bir strateji! Peki iyi bir takım nasıl kurulur? Dikkat edilmesi gereken noktalar neler? Hepsi 6. sayıdaki ideal takım rehberinde!

 

Yukarı Git